High-level specs
| Aircraft | |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Oranje |
| Merk | Autel |
| Gewicht | 1250g |
| Dimensies (opengevouwen) | 457×558×143mm |
| Max vluchttijd | 38 minuten |
| Max vluchtbereik | 25km |
| Drone klasse | C2 |
| Gimbal cameras | |
|---|---|
| Camera 1 | 50 million pixels, 1-16x zoom |
| Thermische camera 1 | 640x512, 1-16x zoom |
| Thermische camera | Ja |
| Nachtzicht | Nee |
| Accessories | |
|---|---|
| Protector case | Ja |
| Reserve-componenten | 2 batterijen, 2x propeller paar |
| Accessoires | RTK module, car charger, multi-charger |
| microSD kaart grootte | 32 GB |
| Remote controller | |
|---|---|
| Remote controller schermgrootte | 7.9" |
| Andere | |
|---|---|
| RTK module | Ja |
| Type | Drone bundle |
















